eFilmy
TV

Pępek świata / The Middle (2013)

Plakat serialu Pępek świata / The Middle (2013)

Opis:

Dalsze losy rodziny Hecków, mieszkających w fikcyjnym mieście Orson w stanie Indiana. Jak typowi Amerykanie borykają się z codziennymi problemami: nie radzą sobie z niesfornymi dziećmi, ciągle brakuje im pieniędzy, a na domiar złego mają niesatysfakcjonującą pracę. Popadają w ciągle konflikty z sąsiadami i pewną szaloną ciotką

Polub Serial:

« [s09e24] Episode 9.24

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
IsadoraDeWitch skomentował 6 dni temu

Bardzo fajne zakonczenie serialu. Nie ma co plakac, skonczyl się, jak był jeszcze dobry, bez sztucznego przyciągania. Kto wie może zrobią spin-offa ;-)

agar8 skomentował tydzień temu

aż mi smuto...szkoda super zabawny seril

minia_mi skomentował ponad tydzień temu

Szkoda, że koniec...

czoklit skomentował ponad tydzień temu

Ojej :(

Roniascalan skomentował ponad tydzień temu

Ehhh szkoda

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.tv | t: 0.1399 | o: