eFilmy
TV

Zawód: Amerykanin / The Americans (2013)

Plakat serialu Zawód: Amerykanin / The Americans (2013)

Opis:

„Zawód: Amerykanin” to seria, opowiadająca historię dwójki szpiegów KGB. Udający szczęśliwe małżeństwo, żyjący na przedmieściach Waszyngtonu w czasach prezydentury Ronalda Reagana Philip (Matthew Rhys) i Elizabeth Jennings (Keri Russell) zajmują się przechwytywaniem informacji dla Związku Radzieckiego. W skład ich rodziny wchodzi również dwójka dzieci, które nie mają pojęcia czym trudnią się ich rodzice i jaka jest ich prawdziwa tożsamość. Z dnia na dzień związek Philipa i Elizabeth zdaje się coraz bardziej namiętny i szczery, jednak ciągła eskalacja zimnej wojny sprawia, iż w ich życie coraz mocniej ingeruje siatka szpiegów, pod której kontrolą się znajdują. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy ich sąsiadem zostaje Stan (Noah Emmerich), agent FBI pracujący dla kontrwywiadu.

Polub Serial:

« [s05e10] Episode 5.10 »

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Napisy PL
Dodano: 2017-05-20 20:06

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
unblessed_daisy skomentował 2017-05-24 01:50

Może nie jest już tak dynamiczny, ale nie o to chodzi w serialu żeby pędzić na łeb na szyję, trzeba czasem zwolnić i to The Americans robi coraz lepiej. Quality.

jolunia skomentował 2017-05-22 03:35

Mało dynamiki i zwrotów akcji .... lipa

steffanie skomentował 2017-05-21 21:26

Po tylu latach takiej roboty musi zaczac dzialac psychika inaczej.stad te psychologiczne momenty i dlatego traci na dynamice ale nie na jakosci.sadze

Eciuchna skomentował 2017-05-21 04:10

Serial traci dynamicznie prowadzoną intrygę. Zaczyna skupiać się na pierdołach, które rozwleka w czasie.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.tv | t: 0.1294 | o: