eFilmy
TV

Zawód: Amerykanin / The Americans (2013)

Plakat serialu Zawód: Amerykanin / The Americans (2013)

Opis:

„Zawód: Amerykanin” to seria, opowiadająca historię dwójki szpiegów KGB. Udający szczęśliwe małżeństwo, żyjący na przedmieściach Waszyngtonu w czasach prezydentury Ronalda Reagana Philip (Matthew Rhys) i Elizabeth Jennings (Keri Russell) zajmują się przechwytywaniem informacji dla Związku Radzieckiego. W skład ich rodziny wchodzi również dwójka dzieci, które nie mają pojęcia czym trudnią się ich rodzice i jaka jest ich prawdziwa tożsamość. Z dnia na dzień związek Philipa i Elizabeth zdaje się coraz bardziej namiętny i szczery, jednak ciągła eskalacja zimnej wojny sprawia, iż w ich życie coraz mocniej ingeruje siatka szpiegów, pod której kontrolą się znajdują. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy ich sąsiadem zostaje Stan (Noah Emmerich), agent FBI pracujący dla kontrwywiadu.

Polub Serial:

« [s04e09] The Day After »

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Napisy PL
Dodano: 2016-05-22 12:10

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
bombell23 skomentował 2017-07-02 06:11

Rosjanie walczą o pokój na świecie zbrojąc się na potęgę.

ziuk skomentował 2017-02-07 11:28

amerykance jak spuszczali bombe na japoncow to robili to zeby skonczyc wojne bez potrzeby ataku na terytorium cersarstwa japonii wiedzieli za przedluzenie wojny o inwazje wysp bedzie kosztowac ich wojska setki tysiecy zolenierzy. robito to by oszczedzic zycie swoich zolnierzy i jak by to smiesznie nie brzmialo ofiar wsrod japonczykow ( kazdy podwladny cesarza mial byc zolnierzem, nawet starcy, kobiety i dzieci uzbrojenii w bambusowe kije mieli bronic cesarstwa ) sowieci swoje bomby testowali na wlasnych obywatelach wiec niech Nadierzda nie dziermoli kocobalow o tym jacy to amerykanie zli bo zrzucili atomowki na japoncow. a pastor z tego co widac dlugo juz nie pozyje, a przynajmniej scenariusz na to wskazuje.

marcino2000 skomentował 2016-05-26 01:48

PolecaM:)

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.tv | t: 0.1293 | o: