eFilmy
TV

Zawód: Amerykanin / The Americans (2013)

Plakat serialu Zawód: Amerykanin / The Americans (2013)

Opis:

„Zawód: Amerykanin” to seria, opowiadająca historię dwójki szpiegów KGB. Udający szczęśliwe małżeństwo, żyjący na przedmieściach Waszyngtonu w czasach prezydentury Ronalda Reagana Philip (Matthew Rhys) i Elizabeth Jennings (Keri Russell) zajmują się przechwytywaniem informacji dla Związku Radzieckiego. W skład ich rodziny wchodzi również dwójka dzieci, które nie mają pojęcia czym trudnią się ich rodzice i jaka jest ich prawdziwa tożsamość. Z dnia na dzień związek Philipa i Elizabeth zdaje się coraz bardziej namiętny i szczery, jednak ciągła eskalacja zimnej wojny sprawia, iż w ich życie coraz mocniej ingeruje siatka szpiegów, pod której kontrolą się znajdują. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy ich sąsiadem zostaje Stan (Noah Emmerich), agent FBI pracujący dla kontrwywiadu.

Polub Serial:

« [s04e12] A Roy Rogers in Franconia »

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Napisy PL
Dodano: 2016-07-12 20:26

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
bombell23 skomentował 2017-07-03 05:01

Jakby mnie obronił rodzic przed takimi oprychami to bym był cholernie dumny a nie strzelał fochy i miał pretensje do całego świata młoda a już menda.

djmichu skomentował 2017-04-25 16:10

bo mamusia to jebany szpieg ma skakać z radosci ?

IJO skomentował 2017-03-31 15:15

Zaczyna mnie irytować ta postać córki naszych głównych bohaterów . Jest niby taka inteligentna , bystra , sprytna co nie raz pokazała w sezonach jak na nastolatkę . Nie rozumiem teraz czemu nie cieszy się z tego że napastnicy którzy chcieli wyrządzić krzywdę matce i jej samej , tylko widzi jedną stronę ZŁO MATKI :> Ta postać zaczyna mi przypominać Carie tą z Homeland o_O

marcino2000 skomentował 2016-07-13 15:27

PolecaM:)

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.tv | t: 0.1422 | o: