eFilmy
TV

The Originals (2013)

Plakat serialu The Originals (2013)

Opis:

Opowieść o najstarszej rodzinie wampirów na świecie, która zobowiązała się przed wiekami pozostać na zawsze razem. Klaus (Joseph Morgan), pół wampir, pół wilkołak, powraca do Nowego Orleanu – miasta, które wraz z najbliższymi wybudował kilkaset lat temu. Spotyka się z Marcelem (Charles Michael Davis) posiadającym całkowitą kontrolę nad mieszkańcami. Dowiaduję się także, że Hayley (Phoebe Tonkin) przebywa we francuskiej dzielnicy, poszukując wskazówek dotyczących historii jej rodziny.

Polub Serial:

« [s01e04] Interview with the Vampire »

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Napisy PL
Dodano: 2013-12-05 20:35

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Sophus1 skomentował 2017-09-30 19:02

najpierw wilk ja obserwuje pod domem (gdzie nikt nie wie ze jest) potem wilk/wilkołak rozszarpuje napastników,ale pełni nie było,tylko hybryda może sie zmieniac gdy chce,moim zdanie to nie Tyler ,raczej Klaus ich rozszarpał a nie chciał by go poznała,mi się wydaje że mu zalezy na tym dziecku (tym samym tez na matce) ale nie potrafi tego okazać,wydaje mi się że on kocha Caroline (do Cali też cos czuje ale to raczej cos innego) natomiast matka jego dziecka będzie raczej dla Elijah

blakbird34 skomentował 2017-06-18 17:25

Fajny odcinek

monia4321 skomentował 2017-03-25 23:28

swietny odc :D

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.tv | t: 0.1408 | o: