eFilmy
TV

Zaprzysiężeni / Blue Bloods (2010-2011)

Plakat serialu Zaprzysiężeni / Blue Bloods (2010-2011)

Opis:

Poznajemy wielopokoleniową rodzinę nowojorskich policjantów, która poświęciła się egzekwowaniu prawa. Na czele stoi Frank Reagan (przejął tę funkcję po swym ojcu - Henrym), szef nowojorskiej policji. Prowadzi swój oddział tak dyplomatycznie, jak i własną rodzinę. Dumą Franka jest jego najstarszy syn - Danny, doświadczony detektyw, mąż i ojciec, weteran wojny w Iraku, który czasem używa dziwnych taktyk by rozwiązać sprawy. Duszą rodziny Reagan jest Erin, zastępczyni prokuratora okręgowego i samotna matka, która jest również moralnym kompasem dla rodzeństwa i ojca. Jamie jest najmłodszy z rodzeństwa, dopiero skończył prawo na Harvardzie, ale postanowił zrezygnować z kariery prawnika i zostać policjantem. Jego życie drastycznie zmienia się, gdy zostaje poproszony o udział w tajnym policyjnym śledztwie, o którym nie wie nawet jego ojciec, a które może mieć wpływ na rodzinną tradycję.

Polub Serial:

« [s07e08] Personal Business »

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2017-04-20 10:08

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
dellech skomentował 2017-06-14 16:08

Niestety się zgadzam...mimo prawdziwej sympatii dla Toma Selleka i innych aktorów grających w tym serialu muszę zgodzić się z 'Borzymowska'. Każdy odcinek jest tak przewidywalny że zaczęłam przewijać do końcówki....cały środek out bo wiadomo jak będzie....do 5go sezonu oglądałam wszystko w nadziei że któryś z bohaterów się "załamie" albo okaże się że ma jakiś problem i wyjdzie że nie jest idealny....niestety ten serial jest tak odrealniony że robi się niedobrze.....;-/

Borzymowska skomentował 2017-04-21 22:03

Obejrzałam ten serial od początku do końca i właściwie nie wiem dlaczego. Chyba za karę. Bohaterowie są sztuczni, jednowymiarowi, irytujący. Są bezkompromisowi, bezinteresowni, sprawiedliwi, miłosierni, bogobojni ( do nudności, spowiedż co dwa tygodnie, żadnych grzechów)wspaniali rodzice, wyrozumiali ale nie pobłazliwi itp.. Patrioci !Z góry wiadomo już po obejrzeniu paru odcinków czego można się po nich spodziewać, wiadomo kto jest dobry a kto zły. Zli to ci z poza rodziny. NIE POLECAM .Chyba że jak ja, za karę :))))

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.tv | t: 0.1365 | o: