eFilmy
TV

Dawno, dawno temu / Once Upon a Time (2011)

Plakat serialu Dawno, dawno temu / Once Upon a Time (2011)

Opis:

Serial opowiada o kobiecie z burzliwą przeszłością, która osiada w niewielkim miasteczku wstanie Maine. Jak się na miejscu okazuje, magia i tajemnice znane z bajek mogą być prawdziwe. Twórcy serialu, Edward Kitsis i Adam Horowitz, którzy wcześniej pracowali przy „Zagubionych” zapowiedzieli, że w „Once Upon a Time” pojawi się kilka nawiązań do tego serialu.

Polub Serial:

« [s01e13] What Happened to Frederick »

Odtwarzacz vidzer.net
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2012-07-13 00:20

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
anonim84 skomentował miesiąc temu

czytał andrzej leszczynski i zasną na filmie nie ładnie sasypiać jak się lektoruje film to nie profesjonalne.

anonim84 skomentował miesiąc temu

jest problem z tym filmem w pewnym momencie nie ma lektora a zaczyna się od gdy ma od 15:10 minut niema lektora do 19:05 a po tym czasie jest do samego końca ja pytam gdzie pozostały lektor co???

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.tv | t: 0.1386 | o: