eFilmy
TV

Linie Podziału / Line of Separation (2015)

Plakat serialu Linie Podziału / Line of Separation (2015)

Opis:

Małe niemieckie miasteczko, położone na granicy Bawarii i Turyngii, zostaje podzielone pod koniec drugiej wojny światowej. Rodzina, przyjaciele i kochankowie są oddzieleni od siebie, najpierw przez drewniany płot, później przez granicę. Jej strażnicy otrzymują rozkaz strzelania i pozwolenie na zabicie każdego, kto ją przekroczy.

Polub Serial:

[s01e01] Episode 1.1 »

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
IsadoraDeWitch skomentował ponad tydzień temu

seskoll, twoją ironię załapałam

AsiaKw skomentował ponad 2 tygodnie temu

Ludzie ludziom zgotowali ten los. Zofia Nałkowska

seskoll skomentował ponad 2 tygodnie temu

IsadoraDeWitch,domyślasz się,że mój wpis był ironicznym i złośliwym komentarzem do tego, napisanego poniżej.Cóż,polskie,narodowe,"humanitarne podejście". Należało przecież wszystkich wymordować tak"żeby nie było śladu po ich narodzie"

IsadoraDeWitch skomentował ponad 2 tygodnie temu

jak ja czytam takie opisy, to mnie szlag trafia... wszyscy Niemcy to faszysci, a Polacy to co... wszyscy zlodzieje i alkoholicy? bardzo madre podejscie, serdecznie gratuluje komentarza

fifigi skomentował ponad 2 tygodnie temu

Cóż sami sobie winni byli faszyzmu by nie było bez poparcia narodu niemieckiego. Mieli szczęście, że inne narody miały bardziej humanitarne podejście niż oni bo by nie było śladu po ich narodzie.

seskoll skomentował ponad 2 tygodnie temu

Jasne! Tylko Polacy(prawdziwi) mają monopol na tragedie i krzywdy...

krisuu skomentował ponad 2 tygodnie temu

Biedni, biedni Niemcy. Takie tragedie.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.tv | t: 0.1414 | o: