eFilmy
TV

Anne (2017)

Plakat serialu Anne (2017)

Opis:

Anne to serial Netflixa oparty na cyklu książkowym Ania z Zielonego Wzgórza. Produkcja składa się z 8 odcinków. Opowiada historię sieroty, która pomimo wszelkich przeciwności walczy o miłość i swoje miejsce w świecie. Po nieszczęśliwych wydarzeniach z wczesnego dzieciństwa, które spędziła w sierocińcu, dziewczynka przez przypadek trafia do domu starzejącego się rodzeństwa – Marilli i Matthew Cuthbertów. 13-latka zmienia ich życie na zawsze.

Polub Serial:

« [s02e10] Episode 2.10

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
lalka1114 skomentował ponad tydzień temu

Mimo że aktorka jest śliczna i odpowiada wyobrażeniom z książek, film jest...za bardzo (tu powinna działać wyłącznie tradycja) przekombinowany. Wielka szkoda.

SinoBrody skomentował ponad tydzień temu

Miał tę przyjemność i przeczytał wszystkie powieści pastorowej Montogomery, i kochał dziecinnnie....Kto czytał, ten wie...po co, ta cała brutalność?

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.tv | t: 0.1581 | o: