eFilmy
TV

Taken (2017)

Plakat serialu Taken (2017)

Opis:

Taken to serial oparty na filmie Uprowadzona. Bryan Mills próbuje poradzić sobie z tragedią, która wstrząsnęła jego światem. Mężczyzna walczy o to, by przezwyciężyć incydent i wyegzekwować zemstę.

Polub Serial:

« [s02e12] Imperium »

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
boskie skomentował ponad tydzień temu

Jeszcze odnośnika nikt nie usunął?, az dziw bierze. Moderator czy jak tam nazywasz sie jesl usuwasz filmy lub seriale to po jakiego grzyba zostawiac wogóle film???, cały pierwszy sezon usunięty, drugi również.... a film widnieje jakby istniał, w czystej postaci debilizm z waszą stroną i waszym rozumowaniem.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.tv | t: 0.1286 | o: