eFilmy
TV

Lethal Weapon (2016)

Plakat serialu Lethal Weapon (2016)

Opis:

Serialowa wersja Zabójczej broni. Fabuła opowiada o policjancie z Teksasu i jednocześnie byłym komandosie SEAL, Martinie Riggsie, który przeprowadza się do Los Angeles, gdzie chce rozpocząć nowe życie po śmierci żony i dziecka. Jako partner przydzielony zostaje mu detektyw LAPD Roger Murtaugh, który niedawno miał poważny atak serca, a teraz powraca do pracy i musi unikać stresu w swoim życiu

Polub Serial:

« [s02e22] Episode 3.22

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
aghni skomentował 5 dni temu

Zawsze mozna zastapic aktora innym ale nie zgodze sie z takim koncem

akbal skomentował ponad tydzień temu

Zdecydowano się nie przedłużać kontraktu z aktorem, który był oskarżany o znęcanie się emocjonalnie na planie i tworzenie toksycznego środowiska pracy.Decydujący był jego konflikt z Damonem Wayansem, który gra Murtaugha. Sprawy potoczyły się tak źle, że panowie nie chcieli ze sobą rozmawiać.

Wade1990 skomentował ponad tydzień temu

Kurczę,szkoda Riggsa :( Dobry sezon.. Czekam na 3sezon...

zolzaipadalec skomentował ponad tydzień temu

nieeee !!!!! to nie moze byc koniec :(

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.tv | t: 0.1478 | o: