eFilmy
TV

Agenci NCIS / Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service (2003)

Plakat serialu Agenci NCIS / Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service (2003)

Opis:

Serial opowiada o losach zespołu śledczego rządowej agencji NCIS, który prowadzi dochodzenia związane z przestępstwami w Marynarce Wojennej i Korpusie Marines. Ów zespół prowadzi Agent Specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon), utalentowany i doświadczony inspektor, były żołnierz piechoty morskiej. Jego podwładnymi są: Anthony "Tony" Dinozzo (Michael Weatherly), były detektwy wydziału zabójst, Timothy McGee (Sean Murray), student "M.I.T." i pasjonat komputerów, oraz, przez pierwsze dwa sezony, Agentka Caitlin "Kate" Todd (Sasha Alexander), zwerbowana z Secret Service. Po jej śmierci zastąpiła ją Agentka Mosadu - Ziva David (Cote de Pablo). Drużynie agentów pomaga doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) - patolog, który znany jest z tego, iż rozmawia ze swoimi "pacjentami".

Polub Serial:

« [s13e19] Reasonable Doubts »

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Napisy PL
Dodano: 2016-04-01 22:55

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
kuchar1 skomentował 2016-04-24 03:01

Jak zwykle świetny odcinek. Po tylu sezonach serial nadal trzyma formę. A motyw z DiNozzo Senior i Susan też świetny.

Anna Serafińska skomentował 2016-04-16 20:22

kiedy następny odcinek? :)

Poetessa1 skomentował 2016-04-05 04:32

Ja też się wzruszyłam i popłakałam...

zgredka9 skomentował 2016-04-02 22:29

Znów duszoszczipatielnyj odcinek ... Popłakalam się normalnie :) Bardzo podoba mi się ta nowa formuła serialu :) Rozwiązywanie zagadek kryminalnych i samo życie obok.. Osobiście wkurzały mnie te wszystkie wariactwa polityczne

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.tv | t: 0.1405 | o: