eFilmy
TV

Dramaty
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Cukiernik / The Cakemaker (2017) Lektor PL Cukiernik The Cakemaker | 2017, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 3

Thomas pracuje w małej, uroczej kawiarni w Berlinie, gdzie przygotowuje wymyślne i pięknie wyglądające ciasta. Do lokalu często zagląda Oren, żonaty mężczyzna z Izraela, który bywa w mieście w związku z wyjazdami służbowymi. Między oboma bohaterami szybko zawiązuje się intymna, (...)

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Julia (1977) Lektor PL Julia 1977, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Dwie niezwykłe kobiety poznały się w młodości. Potem drogi przyjaciólek rozeszły się: gdy Lillian, mieszkająca z Dashiellem na Wschodnim Wybrzeżu, pisze pierwszą sztukę, Julia studiuje w Wiedniu, gdzie wiąże się z antyfaszystowską organizacją studencką. Podczas jednej z manifsta(...)

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Blokada / Abluka (2015) Lektor PL Blokada Abluka | 2015, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 1

Khadir (Mehmet Özgür) opuszcza więzienie. Warunkiem przedterminowego zwolnienia była obietnica ścisłej współpracy z policją. Na obrzeżach Stambułu, w atmosferze lęku, podejrzliwości i napięć społecznych, spotyka się ze swoim młodszym bratem Ahmetem (Berkay Ateş), którego nie w(...)

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Outside In (2017) Lektor PL Outside In 2017, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 1

Po odsiedzeniu wyroku niewinnie skazany 38-latek nawiązuje skomplikowaną, odmieniającą życie więź z kobietą, która walczyła o jego wcześniejsze zwolnienie.

Dodany: Przedwczoraj Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Lady Jane (1986) Lektor PL Lady Jane 1986, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 1

W roku 1553 w Anglii bogaci próżniacy byli niczym więcej niż próżniakami. Z błogosławieństwem rodziny królewskiej plądrowali dobra kościelne, zajmowali najlepsze grunty i zagarniali wszystko, co ten kraj mógł zaoferować. Kuzynka niesławnego króla Henryka VIII, Lady Jane Grey nie (...)

Dodany: 2 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Nasz własny dom / A Home of Our Own (1993) Lektor PL Nasz własny dom A Home of Our Own | 1993, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 3

Matka wraz z sześciorgiem dzieci wyjeżdża do Los Angeles, by zamieszkać w nowym domu. Podczas podróży spotyka ich wiele przygód.

Dodany: 2 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Niezapomniany / Unforgettable (2017) Lektor PL Niezapomniany Unforgettable | 2017, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 5

Małżeństwo Tessy (Katherine Heigl) i Davida (Geoff Stults) nie wytrzymało próby czasu. Kobieta nie może z tym pogodzić. Jej były mąż w szybkim czasie znajduje nową miłość życia - Julię Banks (Rosario Dawson) - z którą planuje się ożenić. Tessa jest zdruzgotana. Kierowana zazd(...)

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Lady Bird (2017) Lektor PL Lady Bird 2017, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Christine „Lady Bird” McPherson (Saoirse Ronan) ze wszystkich swych młodzieńczych sił sprzeciwia się matce (Laurie Metcalf). Kobiecie silnej, wyrazistej o jasno sprecyzowanych poglądach, pracującej bez wytchnienia jako pielęgniarka po tym, jak jej mąż (Tracy Letts) stracił pracę. W(...)

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Randka w ciemno z życiem / Mein Blind Date mit dem Leben (2017) Lektor PL Randka w ciemno z życiem Mein Blind Date mit dem Leben | 2017, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 5

Saliya Kahawatte (Kostja Ullmann) jest dobrze rokującym studentem, który jako nastolatek prawie całkowicie stracił wzrok. Wszyscy powtarzają mu, by realistycznie patrzył na swoją sytuację i obniżył swoje oczekiwania od życia. Chłopak nie zważa na nic i żyje marzeniami o pracy w luks(...)

Dodany: 4 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Niepoczytalna / Unsane (2018) Napisy PL Niepoczytalna Unsane | 2018, Napisy PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 14

Młoda kobieta (Claire Foy – serial TV „The Crown”) wyjeżdża z rodzinnego miasteczka, by uciec od traumatycznej przeszłości i rozpocząć nowe życie. Gdy wbrew swej woli zostaje zamknięta w szpitalu psychiatrycznym, musi stawić czoło swemu największemu lękowi. Nie wiadomo, czy wsz(...)

Dodany: 5 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0374 | o: