eFilmy
TV

Dramaty
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Dziwni goście / The Strange Ones (2017) Lektor PL Dziwni goście The Strange Ones | 2017, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 3

Bracia: młodszy Sam (James Freedson-Jackson) i starszy Nick (Alex Pettyfer) planują wybrać się w podróż i przemierzyć amerykańskie pustkowia. Z czasem mijania wyprawy, Sam zaczyna skarżyć się na dręczące go koszmary. Twórcy filmu bardzo zręcznie żonglują kłamstwami braci w któr(...)

Dodany: 4 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Niewidzialne (2017) PL Niewidzialne 2017, PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 11

Jeden dzień z życia trzech szwaczek (Halina Rasiakówna, Sandra Korzeniak, Natalia Rybicka), które pracują w suterenie mieszczącej się w starej kamienicy. Kobiety różnią się wiekiem i stosunkiem do świata, ale wszystkie ukrywają jakąś tajemnicę. W szwalni odwiedza je Krojczy (Pawe(...)

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> PL
Plakat filmu Moja ziemia / My Pure Land (2017) Lektor PL Moja ziemia My Pure Land | 2017, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 2

Pakistan. Nazo (Suhaee Abro) mieszka wraz z matką i siostrą w rodzinnym domu, który musi chronić przed chciwym wujem Mehrbanem (Ahsen Murad). Kobiety szukają skutecznego sposobu na przeciwstawienie się zbirom, których wynajął Mehrban. Gdy mężczyźnie wciąż nie udaje się zmusić kobi(...)

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Zwykli ludzie / Everyday People (2004) Lektor PL Zwykli ludzie Everyday People | 2004, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Właściciel rodzinnej żydowskiej knajpki informuje personel, że z powodu trudnej sytuacji ekonomicznej musi zamknąć lokal. Mimo że restauracja ma swoją wierną klientelę, jej czas dobiega końca. Dzielnica się zmienia, przybywa konkurentów, a w okolicy dominują Afro-Amerykanie. Jednak (...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Shock and Awe (2017) ENG Shock and Awe 2017, ENG Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 1

Rok 2003. Pod pretekstem posiadania przez Saddama Husajna broni masowego rażenia, Stany Zjednoczone podejmują decyzję o inwazji zbrojnej w Iraku. Dociekliwi dziennikarze mają wątpliwości w sprawie słuszności wojny.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Jack Goes Home (2016) Napisy PL Jack Goes Home 2016, Napisy PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 4

Jack ma dobrze ułożone zycie. Satysfakcjonująca prace i narzeczoną w ciąży. Nagle dostaje wiadomośc, że jego rodzice mieli ciężki wypadek samochodowy i ojciec umarł. Gdy powraca do rodzinnego domu, aby wraz z matką przygotować wszystko do pogrzebu, odkrywa taśmy, na których ojciec (...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Wszystko nas dzieli / Tout nous sépare (2017) Lektor PL Wszystko nas dzieli Tout nous sépare | 2017, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 3

Pochodząca z wyższej klasy społecznej Louise (Catherine Deneuve) zarządza biznesem zmarłego męża oraz opiekuje się niepełnosprawną córką Julią (Diane Kruger). Wszystko diametralnie się zmienia, gdy przez poważny błąd Julie, ginie jej chłopak. Matka dziewczyny za wszelką cenę c(...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Salome (2002) Lektor PL Salome 2002, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Film złożony saurowskim sposobem z dwóch części. Pierwsza to przygotowania do przedstawienia, a więc próby i rozmowy z odtwórcami głównych ról. Druga część to historia bilbijnego tańca, za który Herod zobowiązał się zapłacić każdą cenę. Salome zaś, za namową Herodiady, z(...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Rozpacz / Desolation (2017) Lektor PL Rozpacz Desolation | 2017, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 6

Katie jest zamkniętą w sobie dziewczyną z małego miasta, która jakiś czas temu została zgwałcona i wciąż nie może uporać się ze wspomnieniem traumatycznego wydarzenia. Nie brzmi to raczej jak początek komedii romantycznej. I rzeczywiście: chociaż bohaterka nawiązuje romans z popu(...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Amerykańska baśń / American Fable (2016) Lektor PL Amerykańska baśń American Fable | 2016, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Gitty (Peyton Kennedy) ma jedenaście lat i żyje w stworzonym przez siebie świecie wyobraźni, by nie myśleć o problemach finansowych rodziny. Nagle dziewczynka znajduje się w trudnej sytuacji, gdy odkrywa, że jej ojciec (Kip Pardue) i starszy brat (Gavin MacIntosh) porwali bogatego mężcz(...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0401 | o: