eFilmy
TV

Komedie
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Na łeb, na szyję / Droit dans le mur (1997) Lektor PL Na łeb, na szyję Droit dans le mur | 1997, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 1

Romain był kiedyś aktorem, gwiazda paryskich scen. Jego popularność przygasła. Nie dostaje propozycji nowych ról, żona żąda rozwodu. Na dodatek jego przyjaciele tajemniczo zniknęli.

Dodany: Przedwczoraj Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Mąż, czy nie mąż? / Épouse moi mon pote (2017) Lektor PL Mąż, czy nie mąż? Épouse moi mon pote | 2017, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 3

Cała rodzina oraz wszyscy przyjaciele i sąsiedzi Yassine’a złożyli się, aby młody mężczyzna mógł studiować architekturę w Paryżu. Jego przyszłość zapowiadała się doskonale. Do czasu… W przeddzień najważniejszego egzaminu Yassine bierze udział w szalonej imprezie. Następn(...)

Dodany: Przedwczoraj Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Happy, Texas (1999) Lektor PL Happy, Texas 1999, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 0

Dwóch zbiegłych więźniów znajduje idealne przebranie - udają parę gejów organizujących konkurs piękności w miasteczku Happy w Teksasie. Jednocześnie szykują się do skoku na bank. Miejscowy szeryf zachowuje się jakby coś podejrzewał a nauczycielka szkolna podrywa jednego ze zbieg(...)

Dodany: Przedwczoraj Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Swatamy swoich szefów / Set It Up (2018) Lektor PL Swatamy swoich szefów Set It Up | 2018, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 4

Dwójka asystentów, która ma już dość pracoholizmu swoich szefów, postanawia sprawić, by ich przełożeni się w sobie zakochali.

Dodany: 2 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Ocean’s 8 (2018) ENG Ocean’s 8 2018, ENG Kategoria: Komedie | Komentarzy: 1

Pięć lat, osiem miesięcy, 12 dni... Dokładnie tyle czasu zajęło Debbie Ocean (Sandra Bullock) zaplanowanie największego skoku w jej życiu. Do jego realizacji potrzebuje pomocy najlepszych specjalistów w swoim fachu. Szczególnie swojej wspólniczki Lou Miller (Cate Blanchett). W ekipie n(...)

Dodany: Tydzień temu Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Wielki szus / Tout Schuss (2016) Lektor PL Wielki szus Tout Schuss | 2016, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 4

Max Salinger(José Garcia) jest skupionym na sobie, egocentrycznym pisarzem. Po rozwodzie mężczyzna odmawia przyjęcia swojej 15-letniej córki, Rosalie (Manon Valentin) pod swój dach na kilka miesięcy. Dziewczyna w zemście postanawia wykraść jego ostatni rękopis i wyjechać w góry na ob(...)

Dodany: Tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Alex Strangelove (2018) Lektor PL Alex Strangelove 2018, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 12

Licealista Alex Truelove chce stracić dziewictwo ze swoją uroczą dziewczyną Claire. Jego plan spala na panewce, gdy poznaje równie uroczego Elliota.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu W kanale / Down the Drain (1990) Lektor PL W kanale Down the Drain | 1990, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 0

Adwokat o dość wątłych zasadach moralnych gromadzi kilku swoich klientów i organizuje napad na bank. Łupem bandy pada między innymi tajny układ elektroniczny. Od tej pory zaczynają się kłopoty, bo układem interesują się pewni bezwzględni ludzie.

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Upiór / Modern Vampires (1998) Lektor PL Upiór Modern Vampires | 1998, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 1

Hrabina Dracula przybywa do Los Angeles. Noc w noc powiększa swoją świtę wampirów, wyszukując ofiary w nocnych klubach. Zdawać by się mogło, że nic nie może powstrzymać przejęcia przez nią władzy w mieście i zmienienia jego mieszkańców w krwiopijców. Jednak pewnego dnia do mias(...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Spotkanie, którego nie było / The Night We Never Met (1993) Lektor PL Spotkanie, którego nie było The Night We Never Met | 1993, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 0

Makler giełdowy, Brian McVeigh, ma niedługo zawrzeć związek małżeński. Pozostaje jednak w ścisłych kontaktach ze swoimi kolegami, z którymi organizuje zwariowane imprezy piwo-kulinarne. Każdego tygodnia wynajmuje też swój apartament na dwa dni. Raz korzysta z niego sfrustrowana Ellen(...)

Dodany: Ponad tydzień temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0216 | o: