eFilmy
TV

Filmy z roku 2018
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Escape Plan 2: Hades (2018) Napisy PL Escape Plan 2: Hades 2018, Napisy PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 1

Ray Breslin projektuje kolejne więzienie. Gdy jeden z członków jego ekipy ginie, Breslin musi wrócić do piekła, z którego uciekł.

Dodany: 2 godziny temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Ghostland (2018) ENG Ghostland 2018, ENG Kategoria: Horrory | Komentarzy: 0

Kiedy siostry po kilkunastu latach wracają do swojego starego domu, w którym doszło do makabrycznej napaści, wydaje się, że to już tylko koszmarne wspomnienie – ale to, co je czeka, będzie gorsze niż demony przeszłości...

Dodany: 2 godziny temu Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Escape Plan 2: Hades (2018) ENG Escape Plan 2: Hades 2018, ENG Kategoria: Akcja | Komentarzy: 5

Ray Breslin projektuje kolejne więzienie. Gdy jeden z członków jego ekipy ginie, Breslin musi wrócić do piekła, z którego uciekł.

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Jaskiniowiec / Early Man (2018) Dubbing PL Jaskiniowiec Early Man | 2018, Dubbing PL Kategoria: Familijne | Komentarzy: 3

W zamierzchłych czasach, gdy nie było facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu. W świecie, w którym(...)

Dodany: Przedwczoraj Oglądaj Film >> Dubbing PL
Plakat filmu Bejrut / Beirut (2018) Lektor PL Bejrut Beirut | 2018, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 7

Gdy w pogrążonym w wojnie Bejrucie porwany zostaje amerykański szpieg, były dyplomata musi powrócić do miasta, aby negocjować warunki wymiany więźniów.

Dodany: Przedwczoraj Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Swatamy swoich szefów / Set It Up (2018) Lektor PL Swatamy swoich szefów Set It Up | 2018, Lektor PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 4

Dwójka asystentów, która ma już dość pracoholizmu swoich szefów, postanawia sprawić, by ich przełożeni się w sobie zakochali.

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Niepoczytalna / Unsane (2018) Napisy PL Niepoczytalna Unsane | 2018, Napisy PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 13

Młoda kobieta (Claire Foy – serial TV „The Crown”) wyjeżdża z rodzinnego miasteczka, by uciec od traumatycznej przeszłości i rozpocząć nowe życie. Gdy wbrew swej woli zostaje zamknięta w szpitalu psychiatrycznym, musi stawić czoło swemu największemu lękowi. Nie wiadomo, czy wsz(...)

Dodany: 4 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu 7 Days in Entebbe (2018) ENG 7 Days in Entebbe 2018, ENG Kategoria: Thriller | Komentarzy: 0

Film jest oparty na faktach i opowiada historię z 1976 roku. Wtedy cztery osoby uprowadziły samolot lecący z Tel Awiwu do Paryża i zmusiły pilotów do lądowania w miejscowości Entebbe w Ugandzie. Ich żądaniem było uwolnienie palestyńskich terrorystów.

Dodany: 4 dni temu Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Deadpool 2 (2018) Napisy PL Deadpool 2 2018, Napisy PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 15

Po przeżyciu wypadku oszpecony superbohater stara się odzyskać swoją pasję do życia podróżując po świecie i walcząc z przestępcami.

Dodany: 4 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Tomb Raider (2018) Lektor PL Tomb Raider 2018, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 24

Lara Croft wyrusza w swoją pierwszą ekspedycję, aby odnaleźć zaginionego ojca na niezbadanej wyspie u wybrzeży Japonii.

Dodany: 6 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0496 | o: