eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Nie ma ideałów / Bonne pomme (2017) [Lektor PL]

Opis:

Rozczarowany swoim życiem mechanik, Gérard (Gérard Depardieu) postanawia w tajemnicy opuścić rodzinę i zamieszkać na francuskiej prowincji. Mężczyzna wynajmuje pokój w pensjonacie, gdzie poznaję jego właścicielkę, Barbarę (Catherine Deneuve). Pomiędzy dwojgiem zaczyna rodzić się uczucie.

Polub Film:

Nie ma ideałów / Bonne pomme (2017) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: 4 dni temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
bella6 skomentował 3 dni temu

to obyczajowy film bardziej niż komedia, dla mnie nie było w nim wiele do śmiechu- i irytująca postać głównej bohaterki.... ogólne wrażenie: nie mogłam doczekać się końca, zmęczył mnie. dobry jedynie dla zabicia czasu daję 3/10

majkak skomentował 3 dni temu

Uroczy1

mistyfikacja skomentował 3 dni temu

pozytywna francuska komedyjka na francuskiej prowincji z świetnymi aktorami. Polecam

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0673 | o: