eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu K.O. (2017) [Lektor PL]

Opis:

Antoine Leconte (Laurent Lafitte) jest wpływowym, zarozumiałym i aroganckim szefem kanału telewizyjnego, który uwielbia dominować zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Po jednym z wyjątkowo stresujących dni zapada w śpiączkę. Gdy odzyskuje przytomność, okazuje się, że nic nie jest już takie, jak przedtem. Czy to sen, czy jawa? A może spisek?

Polub Film:

K.O. (2017) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
strzala51 skomentował 5 dni temu

Film o palancie z przerośniętym ego, który przez chwilę dostaje nauczkę. Ci, którzy mają takich szefów obejrzą z przyjemnością.

ggosia.p skomentował 6 dni temu

pokręcony

aspani skomentował tydzień temu

bdb-polecam

Rita-an skomentował tydzień temu

Średni, ale obejrzeć można

radek29 skomentował ponad tydzień temu

dobry film 7/10

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0619 | o: