eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Mamuśka / Mother (1996) [Lektor PL]

Opis:

Brak powodzenia w życiu uczuciowym skłania znanego pisarza sience fiction, do zastanowienia sie nad swoimi relacjami z matką jako praprzyczną niepowiedzeń. Postanawia zamieszkać z nią przez jakiś czas i popracować nad ich wzajemnym stosunkiem. Debbie Reynolds otrzymała nominację do Złotego Globu za swoją komediową rolę.

Polub Film:

Mamuśka / Mother (1996) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
strzala51 skomentował wczoraj

Ten film w sympatyczny sposób mówi o budowaniu relacji między pokoleniami w oparciu o potrzeby drugiego człowieka (i nie chodzi tu tylko o jedzenie czy spanie) ; )

Jagoda10111984 skomentował przedwczoraj

Jeżeli każdy kto kręci filmy miałby takie pomysły co do nich ... Było by bardzo, ale to bardzo miło POLECAM

Xymeno skomentował tydzień temu

Bardzo przyjemna, inteligentna komedyjka :-)

MARIA 79 skomentował tydzień temu

dobre klasyczne kino

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0644 | o: