eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Dwa gołębie / Two Pigeons (2017) [Lektor PL]

Opis:

Agent nieruchomości Hussein (Mim Shaikh) nie ma żadnych skrupułów, by wykorzystywać swoich klientów. Jeden z nich (Javier Botet) odkrywa jednak prawdę i postanawia się zemścić. Włamuje się do mieszkania agenta nieruchomości, by rozpocząć z nim przebiegłą grę.

Polub Film:

Dwa gołębie / Two Pigeons (2017) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
kusy196022 skomentował 3 dni temu

spyrka 44 napisał że jest moc .To luknę go.

Nicebeatzprod skomentował 3 dni temu

Spoiler. Ten mściciel taki wielki anorektyk był na siłach zabić dwa razy większego od siebie umięśnionego typa? Końcówka bez sensu, nawet to zepsuli

Nicebeatzprod skomentował 3 dni temu

Nie śmieszny film to nie komedia. Minusem jest fakt, że główny bohater nie pasuje do postaci przez niego graną, ani z wyglądu, ani z zachowania. Sprzydałaby się początkowa historia, jak on faktycznie go oszukuje, a nie tak jakbyśmy zaczynali film od środka. Można było spodziewać się czegoś ciekawszego, a oni po prostu stworzyli same obrzydliwe sceny. Dopiero pod koniec dzieje się coś konkretnego z tą dziewczyną i pracą, co można uznać za zemstę, a nie poprzednie chore, bezsensowne działania typa. Nie przyjemny film, nie miła atmosfera.

wadim skomentował ponad tydzień temu

Smiesznie chory film

spyrka44 skomentował ponad tydzień temu

jest moc

sebek666 skomentował ponad tydzień temu

Cóż tu rzec? Ubawiłem się. Podobało mi się gnębienie sukinsyna. Na początku powinno było być mini wyjaśnienie sytuacji, nie na końcu. Film nie jest rozrywkowy.

spontan666 skomentował ponad tydzień temu

co za badziew

natitoska13 skomentował ponad tydzień temu

Kupa max

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0641 | o: