eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Tragedy Girls (2017) [Lektor PL]

Opis:

Sadie i McKyla to dwie najlepsze przyjaciółki, które mają istną obsesję na punkcie mediów społecznościowych i nie cofną się przed niczym, by zdobyć jak najwięcej followersów. Tytułowe Tragedy Girls porywają Lowell, lokalnego mordercę pozbawionego jakichkolwiek ambicji i zmuszają go, by został ich mentorem. Nikt nie wie, że to one dokonują makabrycznych zbrodni, które wstrząsają lokalną społecznością ale tak się akurat składa, że właśnie te dwie uczennice są zawsze pierwszym źródłem gorących informacji. Poziom paniki w mieście sięga zenitu a dziewczyny nic sobie z tego nie robią, sprawdzają tylko słupki popularności. Sprawa się trochę komplikuje gdy Sadie zdobywa większy rozgłos niż McKyla a na dodatek miejscowy szeryf rozpoczyna śledztwo.

Polub Film:

Tragedy Girls (2017) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
sebek666 skomentował 5 dni temu

Zgadzam się, że gówno. Jednak warte obejrzenia za sam koniec. Sam czasem mam ochotę zamordować sporo osób. ;) Pzdr.

kitty skrzypek skomentował ponad tydzień temu

to komedia....fakt TRAGICZNA :D

impala1967 skomentował ponad tydzień temu

11 minut wystarczyło, bym przekonała się, jaki to szajs. Ani to thriller, ani dramat. Dramatyczne, a nawet tragiczne, są co najwyżej scenariusz oraz aktorstwo. Że też ktoś wydał kasę na powstanie tego "dzieła"...

Ania12131 skomentował ponad tydzień temu

Co za gówno, masakra

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0711 | o: