eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Bezlitosny / The Merciless (2017) [Lektor PL]

Opis:

Narkotykowy boss z koreańskiego półświatka odsiaduje wyrok w więzieniu. Mężczyzna podporządkowuje sobie współwięźniów i strażników. Pewnego dnia do zakładu karnego trafia młody chłopak, który zaprzyjaźnia się z doświadczonym gangsterem. Po wyjściu na wolność obaj mężczyźni łączą siły i opanowują rynek narkotykowy w Seulu. Będąc na szczycie syndykatu zbrodni ich wzajemna lojalność zostanie wystawiona na próbę.

Polub Film:

Bezlitosny / The Merciless (2017) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
wadim skomentował ponad tydzień temu

Fajny 6/10

dzidek12 skomentował ponad tydzień temu

Nawet niezły 7/10

swiacny skomentował ponad tydzień temu

jak plakat filmu reklamuje majstersztyk,zaskakujaca fabula-nic nie wyglada na to,na co wyglada

lucyffer1973 skomentował ponad tydzień temu

Dobry film Polecam

N4DZ14K skomentował dwa tygodnie temu

Fajny, świetnie nakręcony z całkiem zgrabną "historyjką", fajnie postacie zwłaszcza jedna świetna rola która mi osobiście spodobała się NAJbardziej czyli ten prawie cały czas chichocząc gangster w którego wcielił się Kyung-gu Sol ten jego chichot mnie rozwalał:))))) Ha Ha Ha, Hiii Hiiiii Hhhiiiiiii!!!

Sophus1 skomentował dwa tygodnie temu

tytuł wydaje się oczywisty,ale tak nie jest,czasem czarne nie jest do końca czarne a białe tylko takie przypomina ,dramat 9/10

Sophus1 skomentował dwa tygodnie temu

"Koreańczycy z Chin wzieli tabletki i im staneły"- "podróbki poskutkowały?"-"żebys wiedział,nie mogli wytrzymać i zeszli na ląd" :)

Sophus1 skomentował dwa tygodnie temu

05:56 :D popłakałam sie ze śmiechu

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0896 | o: