eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Jestem taka piękna! / I Feel Pretty (2018) [ENG]

Opis:

Renee Bennett (Amy Schumer) każdego dnia boleśnie doświadcza, jak to jest być przeciętniaczką w Nowym Jorku – mieście faworyzującym pięknych i bogatych. Wszystko zmienia się, gdy na zajęciach fitness spada z rowerka treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość i spogląda w lustro, wprost nie może uwierzyć. Jej nogi są szczupłe i opalone, włosy jedwabiste, a podbródek idealnie ukształtowany. Jednym słowem – jest zjawiskowo piękna! Problem w tym, że… tak naprawdę nic się nie zmieniło. Dla całego świata Renee nadal wygląda tak samo. Jednak bohaterka, przekonana o rzekomym cudzie, przechodzi totalną metamorfozę. Z szarej myszki staje się wyzwoloną i pewną siebie kobietą, której śmiałość i energia robią piorunujące wrażenie na wszystkich, począwszy od jej słodkiego chłopaka – Ethana (Rory Scovel), a skończywszy na atrakcyjnej szefowej – Avery Leclair (Michelle Williams). Z czasem Renee, która dzięki awansom pnie się w górę w firmie kosmetycznej, zaczyna spoglądać z wyższością na świat i innych ludzi. Czy to możliwe, żeby stając się „piękną”, dopuściła do głosu „brzydszą” część swojej osobowości?

Polub Film:

Jestem taka piękna! / I Feel Pretty (2018) [ENG]

Odnośnik Usunięty!

z powodu zgłoszenia naruszenia praw autorskich

Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Komentowanie tego materiału zostało wyłączone
bonnieblue skomentował dwa tygodnie temu

Z drugiej strony, czy to nie kino rozpaliło w Januszach marzenia o ideałach? Narzuciło standardy urody, takie odessane, napompowane, przedłużone, pociągnięte na złoty-metalik? Gdy zapragną zwyczajności, popatrzą sobie na Krysię z Biedry! Pozwólmy Januszom marzyć! ;) Film, przeciętny.

twiggyem skomentował dwa tygodnie temu

Film taki typowo amerykański - niezbyt ambitna, leciutka komedia z nieco irytującą (przynajmniej dla mnie...) Amy Schumer w roli głównej. Przekaz filmu stosowny do poziomu inteligencji i wykształcenia przeciętnego Amerykanina, ale film da się obejrzeć. Przy okazji, składam prośbę do użytkownika swiacny o opublikowanie swojego wizerunku. Wnioskuję bowiem, że musi być osobą wybitnej urody i doskonale wytrenowanego ciała, skoro nazywa zwyczajną kobietę kaszalotem. Bo przecież jak wszyscy wiemy, na pewno na taki komentarz nie pozwoliłby sobie jakiś smutny, zaniedbany, źle ubrany Janusz spod Wygwizdowa Wielkiego tylko ktoś co najmniej dwa razy piękniejszy od młodego Brando i Pitta razem wziętych :-)

swiacny skomentował dwa tygodnie temu

ogladalem po polsku malo smieszna komedia,film o kaszalocie ktoremu poprzewracalo sie w glowie

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0553 | o: