eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Krwawa jazda / Octane (2003) [Lektor PL]

Opis:

Senga (Stowe), borykająca się ze stresem matka samotnie wychowująca swoją nastoletnią córkę myśli, że wzrok płata jej figle gdy zaczyna widzieć dziwne i niepokojące rzeczy wzdłuż ciemnej, opuszczonej autostrady. Jest to jednak dopiero preludium do prawdziwie surrealistycznego koszmaru, który rozpoczyna się, gdy jej córka Nat znika ze zbuntowaną autostopowiczką. Okazuje się, że Nat wciągnięta zostaje do niebezpiecznej, żądnej krwi sekty. By ratować córkę, Senga rusza w pościg , w trakcie którego musi zmierzyć się ze swymi własnymi demonami z przeszłości.

Polub Film:

Krwawa jazda / Octane (2003) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
niumi7 skomentował 3 dni temu

masakra, totalna nuda

Annapiotr skomentował ponad 2 tygodnie temu

Świetna fabuła...sekta to zło w czystej postaci...wykorzystuje przeszłość człowieka dla własnych celów aby zniszczyć jego przyszłość...nie warto wchodzić w ten obłęd...

koreczek skomentował ponad 2 tygodnie temu

beznadziejny

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0755 | o: