eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Horda / The Horde (2016) [Lektor PL]

Opis:

Komandos John Crenshaw (Paul Logan) towarzyszy swojej dziewczynie i jej uczniom podczas weekendowego pleneru fotograficznego. Kiedy zapuszczają się w głąb lasu, ekscytująca eskapada zamienia się w horror. Zostają bowiem zaatakowani przez grupę potwornie zdeformowanych ludzi, której członkowie pałają nienasyconą żądzą krwi.

Polub Film:

Horda / The Horde (2016) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Miesiąc temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
KrisAxe skomentował ponad 2 tygodnie temu

Swego czasu byla taka ballada disco polo pt.W krainie latajacych siekier:)Mysle ze w niektorych scenach tego arcydziela pasowala by jako podklad.Horror to to nie jest,tylko rzeznia.Cos dla milosnikow gastronomii :)

strzala51 skomentował miesiąc temu

Masakra.

wadim skomentował miesiąc temu

Ale popaprany film 4/10

dylu86 skomentował miesiąc temu

ale padaka

Adi2302 skomentował miesiąc temu

słaba podróbka filmu droga bez powrotu

parorki4 skomentował miesiąc temu

Coś na wzór filmu"Droga bez powrotu", szału nie ma, 6/10. Polecam bardziej tamten film.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0702 | o: