eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Test na miłość / Permission (2017) [Lektor PL]

Opis:

Anna (Rebecca Hall) i Will (Dan Stevens) przeżywają wszystko po raz pierwszy: pierwszy pocałunek, pierwszą miłość, swój pierwszy i jedyny związek. Kiedy Will zamierza oświadczyć się Annie, ich najlepszy przyjaciel, Glenn, sugeruje, że każde z nich powinno się przespać z kimś innym zanim połączy ich małżeństwo. Wkrótce para wyrusza w nieoczekiwaną romantyczną wyprawę, w trakcie której będzie konfrontować trwałość swego związku wobec nieznanych wyzwań.

Polub Film:

Test na miłość / Permission (2017) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad tydzień temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Tusia1976 skomentował tydzień temu

fajny film bo żądze i namiętności rządzą światem no i niektórzy się nim poddają 8/10

Dymorfin skomentował ponad tydzień temu

Albo rybka albo pipka. Co za idiotyczni pseudo-przyjaciele (homo) aby takie rzeczy proponować. Byli ze sobą, dla siebie a później? Brak słów.

bonnieblue skomentował ponad tydzień temu

Błędy i pomyłki są ważną częścią dojrzewania, nie da się tego przyspieszyć ani ominąć, lepiej zacząć zbierać doświadczenia w odpowiednim czasie, niż obudzić się za późno. To bardziej dramat romantyczny niż komedia, bardzo dobrze zagrany, daje do myślenia. 8/10

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0594 | o: