eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Bez względu na wszystko / Social Animals (2018) [Lektor PL]

Opis:

Śmiały fotograf, ambitny model kostiumów kąpielowych i dziewczyna z sąsiedztwa szukają tych samych rzeczy na swoich kontach na Instagramie - trochę miłości, akceptacji i oczywiście sławy - i zrobią wszystko, aby zdobyć.

Polub Film:

Bez względu na wszystko / Social Animals (2018) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamango.com
Wersja: Lektor PL
Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
Dymorfin skomentował ponad tydzień temu

Opis nieadekwatny do treści filmu. Film spokojny, nic wyjątkowego.

strzala51 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Ten film jest chwilami dosłowny do bólu. Tak, że chce się go wyłączyć. Mówi o tym, o czym się zwykle nie mówi. A powinno ; ) W sumie - odrobina refleksji o związkach, partnerach, preferencjach i potrzebach.

shinobu skomentował ponad 2 tygodnie temu

No szału nie ma. Ledwo się powstrzymałam żeby nie wyłączyć. Bardzo przewidywalny, spokojny, niby sympatyczny, ale ... słabo generalnie

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0721 | o: