eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Ocean strachu / Open Water (2003) [Lektor PL]

Opis:

Opowieść oparta jest na autentycznych wydarzeniach. Susan i Daniel są szczęśliwym małżeństwem, pragnącym przeżyć niezapomniane wakacje na Bahamach. Ich relaksujący urlop dobiega końca, kiedy podczas nurkowania zostają porzuceni po środku oceanu przez niedbałą ekipę łodzi. Rozpoczyna się ich walka o przetrwanie. Sami i bezbronni, wystawieni na niebezpieczeństwa czyhające pod powierzchnią oceanu mogą liczyć tylko na siebie.

Polub Film:

Ocean strachu / Open Water (2003) [Lektor PL]

Odnośnik Usunięty!

z powodu zgłoszenia naruszenia praw autorskich

Dodano: 2012-02-07 00:44

Komentarze:

Komentowanie tego materiału zostało wyłączone
scott80 skomentował 2015-01-25 05:02

Film kiepski, polecam open water2

joly6 skomentował 2013-09-21 04:37

Z początku nudnawy, ale zachęcam obejrzeć film do samego końca... Niestety zatrzymuje się ok.46 min. i...dokończyć można np.na PlayTube!

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0487 | o: