eFilmy
TV

Plakat:Dodaj do listy

Plakat filmu Mamuśka / Stepmom (1998) [Lektor PL]

Opis:

Najnowszy film Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu" i "Pani Doubtfire". Znakomita obsada: Julia Roberts, Susan Sarandon i Ed Harris. Wzruszająca opowieść o młodej kobiecie (Roberts), która zaręczywszy się z rozwiedzionym mężczyną (Harris) walczy o względy jego dzieci, rywalizując z uwielbianą przez nie matką (Sarandon).

Polub Film:

Mamuśka / Stepmom (1998) [Lektor PL]

Odtwarzacz streamplay.cc
Wersja: Lektor PL
Odtwarzacz streamplay.cc
Wersja: Lektor PL
Dodano: 2012-02-15 23:23

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
kombinatorka26 skomentował 2017-01-15 23:15

polecam..

Teodozja skomentował 2016-07-17 04:09

Bardzo dobry film.Świetna gra wszystkich aktorów,dorosłych i dzieci.Polecam i zachęcam do obejrzenia. Ja zobaczyłam z przyjemnością po raz drugi.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2018 eFilmy.net | t: 0.0642 | o: